Nie masz konta? Zarejestruj się

Hasło musi mieć co najmniej 8 znaków, zawierać co najmniej jedną małą literę, wielką literę, cyfrę oraz znak specjalny (np. przecinek, kropka)
Hasła muszą byc takie same

* pola wymagane

Pamiętaj, możesz w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz tutaj.

Administratorem Twoich danych osobowych jest USMOT Adrian Paszkowski z siedzibą w Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia użytkowników Serwisu nocujetu.pl z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

Czytaj dalej

Dlaczego warto
do nas dołączyć?

  • Rejestracja jest bezpłatna i może zająć do 5 minut – rozpocznij już teraz
  • Apartamenty, wille, pokoje i każdy inny obiekt , możesz dodać bez opłat.
  • 365 dni darmowego okresu próbnego i 20,00 zł dostaniesz na start
  • Otrzymujesz rezerwacje i możesz odpowiadać poprzez czat.
  • Możesz promować i wyróżnić swój obiekt.
  • Aby zaoszczędzić czas, możesz zaimportować niektóre dane z profili Twojego obiektu na innych stronach.
Do góry